9 stycznia 1994, 1994
Nr katalogowy: 11
tusz, papier, 76,5 x 56,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 9 stycznia 1994 S. Fijałkowski 1/94
Cena wywoławcza
16 000 zł
Estymacja
25 000 - 30 000 zł ●
27 500 zł