SC Szyman
Czaszka, 2019
Nr katalogowy: 16
sitodruk, kalka techniczna, 82 x 60 cm
ed. 9/28, sygnowany datowany i opisany u dołu: CZASZKA 9/28 ScSzyman
Cena wywoławcza
800 zł
Estymacja
1 200 - 2 000 zł
1 560 zł